چرا پیمانه؟

چرا پیمانه؟

داروها با بسته بندی و شکل های دارویی متفاوتی تولید و روانه بازار میشوند. از اشکال دارویی میتوان به قرص، پماد، آمپول، سرم، شربت و غیره اشاره کرد. هر کدام از این شکل های دارویی به صورت تخصصی بسته بندی میشوند.

برای مثال شربت ها در شیشه های مخصوص ریخته میشوند. این شیشه ها با توجه به ترکیب دارو و حساسیتشان به نور میتوانند تیره یا روشن و شفاف باشند. نوع شربت، میتواند تعیین کننده ی جنس درب (کپ) محصول نیز باشد که برای مثال آلومینیومی یا پلاستیکی است. واشرفوم به کار رفته در درب محصول نیز تحت تاثیر ترکیب دارو میتواند تراکم (دانسیته) و ضخامت متفاوتی داشته باشد. شکل بسته بندی شربت ها با توجه به نیاز مشتری و بازار و حساسیت ترکیب دارو همواره در حال تغییر و بهبود بوده است. تا اینکه قاشق ها به بسته بندی این شکل از دارو اضافه شدند و باعث سهولت مصرف کننده گردیدند. با گذر زمان، پیمانه ها با مزایای بیشتر نسبت به قاشق ها به بسته بندی شربت ها اضافه شدند. پیمانه ها علاوه بر ظاهر شکیل تری که به بسته بندی شربت ها میدادند، با توجه به حساسیت دوز مصرف بعضی شربت ها مخصوصا برای کودکان، امکان اندازه گیری دقیق حجم مصرفی دارو را به دلیل مدرج بودن به کاربر میدهند زیرا مصرف مقادیر بیشتر از توصیه پزشک، سبب ایجاد عوارض جدی و مصرف کمتر نیز سبب کاهش اثربخشی آن می‌شود. هم چنین به دلیل جایگیری روی درب محصول فضای کمتری اشغال میکنند و بسته بندی نیز مقرون به صرفه تر میشود.

پیمانه

 

 شرکت آکوصنعت

شرکت آکوصنعت، تولیدکننده ی تخصصی تجهیزات و ملزومات بسته بندی دارویی، برای توسعه ی سبد محصولات خود به تولید این پیمانه ی شربت دارویی پرداخته است. کیفیت و نوآوری شرکت آکوصنعت، باعث خوش نامی این شرکت در بین مصرف کنندگان گردیده است.

آکوصنعت با اعمال تغییر، بهبود و طراحی منحصر به فرد خود، پیمانه ای شفاف و با کیفیت بیشتر تولید کرده است. پیمانه ها به صورت دقیق و به وضوح درجه بندی شده اند. حجم پیمانه شربت دارویی محصول این شرکت، 2.5 الی 10 سی سی است.

لبه های این محصول فاقد هرگونه زائده و پلیسه است و بنابراین استفاده از آن برای مصرف کننده ایمن تر میباشد. نقطه ی تزریق پلاستیک نیز در این محصول قابل مشاهده نیست و نسبت به رقبای خود از کیفیت ظاهری بالاتری برخوردار است. برای جزئیات بیشتر و سفارش پیمانه میتوانید به این لینک مراجعه بفرمایید.

 

با آکوصنعت، اطمینان در کیفیت را تجربه کنید.

 

فرم جستجو